Polityka prywatności.

  1. Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą na podstawie zezwolenia handlowego, zarejestrowana w Urzędzie Handlowym Frýdek-Místek, z siedzibą pod adresem „Pasteurova 455, 739 25  Sviadnov, Republika Czeska”, numer identyfikacji podatkowej (NIP): 08677921, przetwarza dane osobowe w przypadku zgłoszenia zapytania o usługi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (dalej zwane „Rozporządzeniem”): imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres i adres dostawy,
  2. Imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres dostawy i faktury muszą być przetwarzane w celu sporządzenia oferty usług, negocjacji dotyczących oferty lub w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie i realizacji zamówienia. Takie przetwarzanie jest zgodne z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Ponadto dane osobowe będą przetwarzane przez osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą na podstawie zezwolenia handlowego Terezę Kašíkovą w celu wpisania ich do bazy danych w celu wysłania komunikatu handlowego.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych udzielana jest na okres 5 lat, chyba że zostanie przedłużona.
  4. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się przez administratora, jednak dane osobowe mogą być przetwarzane również przez następujących podmiotów przetwarzających: dostawcę narzędzia Google Forms, Dokumenty Google, Arkusze Google i pocztę Google, Facebook Inc., Menlo Park, Kalifornia, USA dostawcę oprogramowania i hostingu, ewentualnie innych dostawców oprogramowania, usług i aplikacji przetwarzających, których jednak obecnie Administrator nie wykorzystuje.
  5. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, na przykład poprzez wysłanie listu, e-maila na adres info@novissimo.pl lub kliknięcie linku w komunikacie handlowym. Wycofanie zgody spowoduje zaprzestanie wysyłania komunikatów handlowych.
  6. Prosimy pamiętać, że zgodnie z prawem o ochronie danych osobowych mają Państwo prawo: żądać od nas informacji na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych, a w razie potrzeby poprosić o kopię tych danych osobowych, żądać wyjaśnień dotyczących przetwarzania danych osobowych, żądać dostępu do tych danych i ich aktualizacji lub poprawy, żądać od nas usunięcia tych danych osobowych – usunięcie to jednak spowoduje zakończenie negocjacji dotyczących umowy i zostanie dokonane tylko w przypadku, gdy interesy administratora nie przeważają nad Państwa prywatnością, w razie wątpliwości co do przestrzegania obowiązków związanych z przetwarzaniem danych osobowych, skontaktować się z nami lub z Urzędem Ochrony Danych Osobowych lub z sądem.

Życie pisze,

wy opowiadacie,

my uwiecznimy.

Novinissimo © 2020

Życie pisze,

wy opowiadacie,

my uwiecznimy.